Jak powiększyć penisa z Member XXL? Poznaj prawdziwe opinie!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się jak powiększyć penisa i zastanawiasz się czy popularne metody takie jak pompki próżniowe, ekstendery czy tabletki na powiększanie członka Member XXL działają, to właśnie dziś postaramy się rozwiać twoje wątpliwości i wskazać najskuteczniejsze z metod na większy rozmiar! Poznaj prawdziwe opinie i dowiedz się jak zyskać kilka centymetrów długości.

Powiększanie penisa to dla wielu facetów temat tabu, nie da się jednak nie zauważyć, że w ostatnim czasie coraz więcej osób szuka skutecznych sposobów na powiększenie członka. Tabletki, ekstendery czy pompki próżniowe a w ostateczności nawet zabieg chirurgiczny – metod jest wiele, która jednak jest najbezpieczniejsza a równocześnie jest w stanie zapewnić maksymalne wydłużenie i pogrubienie męskiego członka?

Member XXL tabletki, które zwiększają rozmiar penisa!

Absolutna nowość na rynku preparatów wydłużających – naturalne tabletki do stosowania codziennego. Producent Member XXL zapewnia, że produkt jest całkowicie bezpieczny a efekty, które można osiągnąć dzięki kilkutygodniowej kuracji mogą być sporym zaskoczeniem. Według producenta przyrost może sięgnąć nawet 7-8cm podczas 3-miesięcznej kuracji!

Przeglądając opinie na różnego rodzaju forach dyskusyjnych i grupach na Facebooku zauważamy spory odsetek pozytywnych doświadczeń z tabletkami Member XXL. Konsumenci chwalą ten produkt za szybkość działania i pełne bezpieczeństwo. Co ciekawe na pierwsze efekty czekać trzeba około 2-4 tygodni, po miesiącu następuje faza intensywnego wzrostu, która trwać może nawet 3 miesiące. Srednia długość członka po zastosowaniu tabletek MemberXXL wzrasta o około 2-4cm podczas 90cio dniowej kuracji. Wynik wydaje się być satysfakcjonujący większość użytkowników. Jeśli zastanawiasz się jak powiększyć penisa to może warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem?
tabletki na powiększanie penisa member xxl
Jedno opakowanie Membera kupić można za około 150zł. W sieci są jednak dostępne tańsze zestawy obniżające cenę jednego opakowania do 80-90zł.

Pompki próżniowe czyli chwilowe powiększenie w zasięgu ręki

Jeśli potrzebujesz błyskawicznego, lecz chwilowego efektu powinieneś poważnie zastanowić się nad stosowaniem pompek próżniowych. W przeciwieństwie do Membera XXL ten produkt gwarantuje natychmiastowe wydłużenie członka! Nie ma jednak nic za darmo – efekt utrzymuje się jedynie chwile. Co więcej pompkę trzeba stosować przed każdym stosunkiem co nie zawsze jest możliwe!

W sieci można znaleźć różne opinie o pompkach próżniowych, spora grupa mężczyzn chwali efekty twierdząc, że odpowiednie stosowanie pompki próżniowej jest bezpieczne i oprócz działania powiększającego ma również inne zalety takie jak np. wzmocnienie erekcji. Druga grupa ma z pompkami erekcyjnymi gorsze doświadczenia i uważa, że ich używanie może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem z impotencją włącznie! Wydaje się więc, że stosowanie tabletek Member XXL jest zdecydowanie bezpieczniejsze, co więcej umożliwia trwałe i stabilne efekty.

Zdaje sobie sprawę, że pompki erekcyjne mają też sporo zwolenników i niektórzy faceci są zadowoleni z efektów, które można nimi osiągnąć. Dla mnie to jednak strata czasu i spore ryzyko powikłań.
pompki próżniowe zapewniają szybki ale chwilowy efekt
Ceny pompek próżniowych zaczynają się od kilkudziesięciu a kończą na kilkuset zł.

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym – czy jest bezpieczne?

W ostatnim czasie na rynku pojawiła się nowa metoda powiększania członka, wykorzystuje ona bardzo popularny w kosmetologii kwas hialuronowy. Jest on polisacharydem, który występuje we wszystkich żywych organizmach. Znajdziemy go w chrząstkach, nerkach czy tkankach łącznych. Posiada on zdolność wiązania wody – to właśnie dlatego wykorzystywany jest w kuracjach odmładzających. W naszym przypadku kwas hialuronowy wstrzykiwany jest w męskiego penisa. Efekt jaki można uzyskać po takim zabiegu to przyrost 2-3cm.
kwas hialuronowy wyokrzystywany do powiększenie członka
Zabieg jest bezpieczny, jego wadą jest natomiast cena – około 3000zł.

Pozostałe metody powiększania penisa – która warta uwagi?

Jeśli chodzi o pozostałe metody to warto wspomnieć jeszcze o:

  • ekstenderach – urządzeniach mających na celu fizyczne rozciągnięcie członka
  • ćwiczeniach rozciągających – muszą być stosowane codziennie i przez dłuższy czas
  • zabiegu chirurgicznym – jest drogi i niesie ze sobą możliwość wystąpienia powikłań
  • żelach powiększających – wsmarowywane w członka mają oddziaływać na ciała jamiste

Ze skutecznością powyższych metod jest różnie – oczywiście każdy z nas ma prawo iść do specjalisty i przeprowadzić zabieg chirurgiczny. Podejrzewam jednak, że mało który facet zdecyduje się na takie rozwiązanie. Jeśli chodzi o żele to są zdecydowanie mniej skuteczne od tabletek takich jak Member XXL czy Xtrasize. Ćwiczenie są bezpieczne ale aby otrzymać najlepsze efekty najlepiej stosować je jako dodatek do wcześniej opisanych metod.

Wiele metod jeden cel, która z nich najlepsza? Subiektywna opinia autora

Każdy chciałby stosować najskuteczniejszą metodą ale prawdę mówiąc każdy z nas może trochę inaczej reagować na każdą z nich. Dla jednego najlepsze okażą się tabletki Member XXL połączone z codziennymi ćwiczeniami rozciągającymi. Ktoś inny z kolei zaufa ekstenderowi i stosując go codziennie będzie w stanie zapewnić sobie maksymalny przyrost w relatywnie krótkim czasie!

Trudno więc jednoznacznie wskazać najlepszą metodę na pogrubienie i powiększenie członka. Osobiście jestem zadowolony ze stosowania tabletek powiększających, dzięki nim mój członek zwiększył się o 3,5cm co jest według mnie znakomitym rezultatem. Zamiast 3000zł., które musiałbym wydać na zabieg kwasem hialunorowym wystarczyło 500zł., które wydałem na tabletki a efekty są więcej jak zadowalające!
wybór metody powiększającej penisa nie jest prosty
Nie mogę zagwarantować Ci, że stosując MemberXXL uzyskasz dokładnie takie efekty jak ja. Na każdego ten produkt działa inaczej, ja wiem, że ma on jednak dobre opinie i cieszy się sporym uznaniem facetów na całym świecie. Wystarczy przeglądnąć anglojęzyczne fora i szukając odpowiedzi na pytanie jak powiększyć penisa przekonamy się jak wielu zwolenników posiadają tabletki powiększające członka. Co więcej ta metoda wydaje się najbezpieczniejsza(o ile wykorzystamy preparaty bazujące na naturalnych składnikach), nie powoduje więc skutków ubocznych a nie ukrywam, że dla mnie było to bardzo ważne.

Czy długość penisa ma znaczenie? Czy warto go powiększać?

Ile osób, tyle opinii – każdy z nas patrzy na swój problem z innej perspektywy. Patrząc na to na chłodno można stwierdzić, że posiadacze członków o średniej europejskiej czyli około 14,5-15cm nie mają potrzeby inwestować w kuracje powiększające. Taki rozmiar członka w zupełności zaspokoi większość kobiet!

Jeśli twój członek jest krótszy a ty uważasz, że cierpi na tym twoje życie erotyczne to być może warto zastanowić się jak temu zaradzić. Powyżej opisane metody odpowiedzą na pytanie jak powiększyć penisa dość szybko i jak zrobić to całkowicie bezpiecznie. Wydaje się, że wykorzystując wyżej opisane sposoby można stosunkowo tanio i bez uszczerbku na zdrowiu wydłużyć członka o 2-4cm. Wydaje się, że obietnice producentów tabletek, którzy twierdzą, że dzięki ich produktom można zwiększyć rozmiar członka o 7 czy 8cm należy włożyć między bajki.
rozmiar penisa nie zawsze ma znaczenie!
Podsumowując – wszystko zależy od tego czego potrzebujesz i jak wygląda twoje życie. Jeśli długość penisa jest dla ciebie problemem to możesz się z nim dość szybko rozprawić. Jeśli jednak jesteś zadowolony ze swojego życia erotycznego to być może warto zadbać o swoją formę, odchudzić się trochę czy potrenować by zyskać dodatkową muskulaturę?

Nie kieruj się więc opiniami z forów, blogów czy grup na Facebooku – zaufaj sobie i jeśli masz taką potrzebę – działaj, w przeciwnym wypadku odpuść! Pamiętaj, by wybierać metody, które zapewnią szybki ale też trwały i przede wszystkim bezpieczny efekt!

One thought on “Jak powiększyć penisa z Member XXL? Poznaj prawdziwe opinie!

  • 5 stycznia, 2021 o 3:16 pm
    Permalink

    Wydaje się, że z Memberem XXL faktycznie można powiększyć penisa ale w moim przypadku udało się zyskać tylko a może aż 2cm. Na więcej moim zdaniem nie ma żadnych szans i nawet przedłużenie kuracji niewiele daje!

Możliwość komentowania została wyłączona.